تیک تاک از فروشگاههای اپل و گوگل حذف میشود?

 ايسنا : یکی از کمیسیونرهای کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا با اشاره به نگرانی‌های امنیت دیتای مربوط به چین، از اپل و گوگل خواست تیک‌تاک را از فروشگاه‌های اپلیکیشن خود حذف کنند.
حذف اپلیکیشن تیک‌تاک از فروشگاه اپل و گوگل

این اپلیکیشن ویدئویی محبوب که متعلق به شرکت چینی بایت‌دنس است، در دوران ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ زیر ذره‌بین رفت. اکنون، برندن کار، یکی از کمیسیونرهای کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا نامه‌ای را در توییتر منتشر کرد که به تیم کوک، مدیرعامل اپل و ساندار پیچای، مدیرعامل آلفابت ارسال کرده است. در این نامه به گزارش‌ها و مواردی اشاره شده که تیک‌تاک را مغایر با سیاست‌های فروشگاه‌های اپلیکیشن این دو شرکت نشان می‌دهد. وی در این نامه نوشت: تیک‌تاک آنچه در ظاهر به نظر می‌رسد، نیست. تیک‌تاک تنها یک اپلیکیشن برای اشتراک‌گذاری ویدئوهای سرگرم‌کننده نیست. این فقط ظاهر ماجراست و تیک‌تاک در اصل به عنوان یک ابزار نظارتی پیشرفته عمل می‌کند که به گردآوری میزان انبوهی از اطلاعات شخصی و حساس می‌پردازد.  در نامه کار که به تاریخ ۲۴ ژوئن در سربرگ کمیسیون ارتباطات فدرال ارسال شده، آمده است: اگر اپل و آلفابت، تیک‌تاک را از فروشگاه برنامه خود حذف نکنند، باید بیانیه‌هایی تا هشتم ژوئیه برای وی فراهم کنند. در این بیانیه‌ها باید توضیح داده شود این شرکت‌ها چطور به این تصمیم رسیدند که دسترسی پنهانی افراد مستقر در چین به اطلاعات خصوصی و محرمانه کاربران آمریکایی و الگوهای رفتاری گمراه‌کننده تیک‌تاک، خلاف سیاست‌های فروشگاه برنامه آنها نیست. ترامپ در سال ۲۰۱۸ برندن کار را به مدت پنج سال در کمیسیون ارتباطات فدرال منصوب کرد و سنا در دسامبر تایید کرد که جسیکا روزنورسل، به مدت پنج سال دیگر رئیس این کمیسیون خواهد بود.  این مقام کمیسیون در نامه خود به گزارش بازفید نیوز اشاره کرده که طبق آن، اظهارات کارمندان تیک‌تاک نشان می‌دهد مهندسان در چین در فاصله سپتامبر ۲۰۲۱ تا ژانویه ۲۰۲۲، به دیتای آمریکایی دسترسی داشته‌اند. بر اساس گزارش شبکه سی‌ان‌بی‌سی، همان روزی که گزارش بازفید منتشر شد، تیک‌تاک اعلام کرد ترافیک کاربران آمریکایی خود را به زیرساخت ابری اوراکل منتقل خواهد کرد و اطلاعات خصوصی کاربران آمریکایی را از دیتاسنترهای خود در آمریکا و سنگاپور، به سرورهای ابری اوراکل در آمریکا منتقل می‌کند.

 bms برای اتاق سرور

سیستم هوشمند اتاق سرور bms

 

 

شروع با پیشران

شرکت پیشران صنعت ویرا با اساس نامه اتوماسیون صنعتی و کنترل ابزار دقیق و ساخت تابلوهای برق فشار قوی و ضعیف تاسیس گشت و ازهمان ابتدا در حوزه کاربرد ابزار دقیق در bms و سپس تولید و ساخت آنها قدم نهاد و در ادامه  مسیر توانست با اتکا به تجربیات چندین ساله و استخدام نیروهای متخصص  برق عملا جزو شرکتهایی باشد که محصولات قابل اتکایی با عناوین  مانیتورینگ شرایط محیطی اتاق سرور -کنترلرهای دمای دیتا سنتر -دیتالاگرهای سردخانه و انبار -هشدار دهنده های دمای یخچال و فریزر و شمارشگرهای نمایشگاهی و فروشگاهی و تابلوهای برق متنوع با کاربردهای محتلف روانه بازار نماید در حال حاضر سیستمهای کنترل دما و رطوبت اتاق سرور این شرکت تنها سیستم مبتنی بر سخت افزار صنعتی plc-hmi  در ایران است.

 تماس با پیشران    رزومه وپروژها

مشتریان پیشران

شرکتها - موسسات - ادارات دولتی و مشتریان خصوصی پیشران صنعت ویرا موسسات مشتریان پیشران صنعت شرکت های مشتری پیشران صنعت ویرا ادارات مشتری پیشران صنعت ویرا مشتریان ما

پروژه های پیشران

پروژه های اجرا شده توسط پیشران صنعت ویرا پیشران صنعت ویرا پروژه های پیشران صنعت ویرا دستگاه اتوماسیون اداری شرکت پیشران صنعت ویرا