جستجو گر یاندکس بدون فیلتر

 موتور جستجوی روسی یاندکس در ایران رفع فیلتر شد


پس از توافقات صورت گرفته توسط وزیر ارتباطات در کشور روسیه، موتور جستجوی یاندکس در ایران رفع فیلتر شد.

وزیر ارتباطات از هفته گذشته همراه با هیاتی متشکل از چند معاون وزارت ارتباطات و نمایندگانی از 26 شرکت حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات به روسیه سفر کرده و با مقامات روسی در خصوص افزایش همکاری‌های دو طرفه در حوزه سخت‌افزار، نرم‌افزار و محصولات دانش بنیان مذاکراتی انجام داده است.

زارع‌پور درخصوص این سفر گفت: ما در ایران پلتفرم‌های بومی قدرتمندی در حوزه‌های مختلف داریم که مردم ما از آن‌ها استفاده می‌کنند، پلتفرم‌هایی که در حوزه‌های مختلف از تجارت الکترونیک تا جابجایی مسافر، خرید و فروش، بیمه و به صورت کلی در خدمات دیجیتال فعال هستند و ظرفیت بسیار خوبی در کشور ایجاد کرده‌اند. در روسیه نیز پلتفرم‌های بومی خوبی وجود دارد و ما اعلام آمادگی کردیم که زمینه فعالیت پلتفرم‌های ایرانی و روسی را در دو کشور فراهم کنیم.

پس از این سخنان موتور جستجوی روسی یاندکس که هشتمین موتور جستجو از نظر تعداد کاربران در جهان محسوب می‌شود و پیشتر در ایران فیلتر بود، رفع فیلتر شد.

این اتفاق در حالی رخ داده که قابلیت SafeSearch به تازگی بر روی جستجوهای گوگل در ایران فعال شده و درواقع همزمان با محدود شدن گوگل شاهد رفع محدودیت یاندکس هستیم.

به نظر می‌رسد در راستای اجرای طرح صیانت و پیدا کردن پلتفرم‌هایی که حاضر هستند با قوانین ایران سرویس‌دهی داشته باشند، قرار است یاندکس جایگزین گوگل شود، اتفاقی که وزیر ارتباطات در سفر اخیر خود به روسیه به دنبال آن بوده است.

 

شروع با پیشران

شرکت پیشران صنعت ویرا با اساس نامه اتوماسیون صنعتی و کنترل ابزار دقیق و ساخت تابلوهای برق فشار قوی و ضعیف تاسیس گشت و ازهمان ابتدا در حوزه کاربرد ابزار دقیق در bms و سپس تولید و ساخت آنها قدم نهاد و در ادامه  مسیر توانست با اتکا به تجربیات چندین ساله و استخدام نیروهای متخصص  برق عملا جزو شرکتهایی باشد که محصولات قابل اتکایی با عناوین  مانیتورینگ شرایط محیطی اتاق سرور -کنترلرهای دمای دیتا سنتر -دیتالاگرهای سردخانه و انبار -هشدار دهنده های دمای یخچال و فریزر و شمارشگرهای نمایشگاهی و فروشگاهی و تابلوهای برق متنوع با کاربردهای محتلف روانه بازار نماید در حال حاضر سیستمهای کنترل دما و رطوبت اتاق سرور این شرکت تنها سیستم مبتنی بر سخت افزار صنعتی plc-hmi  در ایران است.

 تماس با پیشران    رزومه وپروژها

مشتریان پیشران

شرکتها - موسسات - ادارات دولتی و مشتریان خصوصی پیشران صنعت ویرا موسسات مشتریان پیشران صنعت شرکت های مشتری پیشران صنعت ویرا ادارات مشتری پیشران صنعت ویرا مشتریان ما

پروژه های پیشران

پروژه های اجرا شده توسط پیشران صنعت ویرا پیشران صنعت ویرا پروژه های پیشران صنعت ویرا دستگاه اتوماسیون اداری شرکت پیشران صنعت ویرا