نمایشگر تاچ اسکرین رنگی :بخشی از سیستم اتوماسیون اتاق سرور است که هم دارای کارایی است و هم به زیبایی و جذابیت سیستم کمک شایانی میکند نمایشگر 7 اینچی مذکور در کنار صنعتی بودن مانند یک تبلت توانایی نمایش کلیه فاکتورهای اندازه گیری شده را داشته و آلارمهای اتاق سرور را مدیریت کرده و نمایش میدهد.

 

علاوه بر نمایش فاکتورها میتوان گفت که همه ست پوینها و مقادیر مربوط به هشدار و خطای اتاق سرور توسط این سیستم نشان داده میشود و توانایی تغییر این ست پوینتها برای کاربر توسط این نمایشگر تاچ وجود دارد.

ضمنا میتوان مقوله مهمی مثل تغییر و اضافه سازی و یا حذف شماره تلفن کاربران را با این مکانیزم  ثبت نمود.

در ادامه میتوان گفت این سیستم قابلیت نمایش کارکرد درست بقیه تجهیزات اتاق سرور مانند سنسورها –جی اس ام و حتی خود نمایشگر را دارد.

امکان برقراری ارتباط در این سیستم بگونه ای است که کاربر بدون نیاز به کامپیوتر میتواند کلیه تنظیمات سیستمی را روی این مکانیزم تغییر دهد.

این نمایشگر با پروتکل استاندارد مودباس ار تی یو اقدام به رد و بدل اطلاعات می نماید و میتواند با دو رشته سیم دیتای اتاق سرور را در هر جایی که مورد نیاز باشد پوشش و نمایش دهد و حتی از آنجا فرمان صادر نماید.

سایز این نمایشگر منطبق با استاندارد های صنعتی کنترل و ابزار دقیق و معادل 7 اینچ است این سایز نمایشگر بالاترین فروش را در پروژه های صنعتی دارند.

نمایشگر میتواند با ولتاژ 220 و 24 ولت کار کند از این رو دارای 2 ورودی برق متفاوت در طراحی  است که میتواند بنابه درخواست مشتری انتخاب شود.

پیشران صنعت ویرا تنها شرکت استفاده کننده از این مدل نمایشگر در سیستمهای مانیتورینگ و کنترل اتاق سرور است.

 

 

 

 

 

شروع با پیشران

شرکت پیشران صنعت ویرا با اساس نامه اتوماسیون صنعتی و کنترل ابزار دقیق و ساخت تابلوهای برق فشار قوی و ضعیف  از سال 92 تاسیس گشت و ازهمان ابتدا در حوزه کاربرد ابزار دقیق در bms و سپس تولید و ساخت آنها قدم نهاد و در ادامه  مسیر توانست با اتکا به تجربیات چندین ساله و استخدام نیروهای متخصص  برق عملا جزو شرکتهایی باشد که محصولات قابل اتکایی با عناوین  مانیتورینگ شرایط محیطی اتاق سرور -کنترلرهای دمای دیتا سنتر -دیتالاگرهای سردخانه و انبار -هشدار دهنده های دمای یخچال و فریزر و شمارشگرهای نمایشگاهی و فروشگاهی و تابلوهای برق متنوع با کاربردهای مختلف روانه بازار نماید در حال حاضر سیستمهای کنترل دما و رطوبت اتاق سرور این شرکت تنها سیستم مبتنی بر سخت افزار صنعتی plc-hmi  در ایران است.

 تماس با پیشران    رزومه وپروژها

مشتریان پیشران

شرکتها - موسسات - ادارات دولتی و مشتریان خصوصی پیشران صنعت ویرا موسسات مشتریان پیشران صنعت شرکت های مشتری پیشران صنعت ویرا ادارات مشتری پیشران صنعت ویرا مشتریان ما