تلفن کننده قسمت دیگری از یک سیستم هشدار است که کار اطلاع رسانی را به مخاطب انجام میدهد و مخاطب میتواند حتی در صورت عدم حضور از حوادث و رخدادهای اتاق سرور مطلع گردد اما در صورت وجود جی اس ام مودم آیا وجود تلفن کننده ضروری است.

جواب این سوال برای برخی مخاطبان بله و برای برخی خیر است بطوریکه اگر کارفرما سیستم هشداری داشته باشد که بر پایه ارسال اطلاعات با صورت جی اس ام باشد و یا متون اس ام اس مخاطب را از وقوع حوادث باخبر کند شاید در یک موقعیت ویژه مخاطب صدای دریافت اس ام اس را نشنود یا صدای دریافت اس ام اس خاموش باشد و یا در شرایطی باشد که صداهای اطراف مانع از توجه به آن گردد این موقعیت سبب عدم توجه به هشدار در موقعیت خطر میشود.

در حالت دیگری فرض کنیم که شارژ سیم کارت اعتباری تمام شده و کسی هم به آن توجهی نکرده است در این شرایط وجود یک سیستم تلفن کننده که با خط ثابت و بدون نیاز به شارژ کار میکند راهگشا است .

در وضعیت دیگری میتوان فرض کرد که جی اس ام مودم با نقص فنی مواجه شده و در همان شرایط فاکتور هشدار فعال میشود این اتفاق سبب عدم دریافت هشدار توسط مخاطب میگردد که وجود یک تلفن کننده روی خط ثابت بعنوان مکمل سیستم اول راهگشا خواهد بود.

 

در موارد فوق اگر کارفرما نگران وقوع چنین رخدادهایی باشد سیستم را میتوان با تجهیز یک تلفن کننده به یک مکانیزم قابل قبول  با درجه امنیت بالا و یا تبدیل به یک سیستم هشدار دوگانه نمود که هر جهت دیگر خدشه ای به دریافت هشدار آن حتی در شرایط غیر عادی نیز نخواهد خورد.

اما بسیاری از خریداران محصولات هشدار دهنده احتمال وقوع این اتفاقات را بسیارکم و ناچیز میشمارند و در نتیجه پاسخ آنها به لزوم داشتن یک سیستم تلفن کننده مجزا منفی است که البته این نظر برای ما قابل احترام است.

 

شروع با پیشران

شرکت پیشران صنعت ویرا با اساس نامه اتوماسیون صنعتی و کنترل ابزار دقیق و ساخت تابلوهای برق فشار قوی و ضعیف  از سال 92 تاسیس گشت و ازهمان ابتدا در حوزه کاربرد ابزار دقیق در bms و سپس تولید و ساخت آنها قدم نهاد و در ادامه  مسیر توانست با اتکا به تجربیات چندین ساله و استخدام نیروهای متخصص  برق عملا جزو شرکتهایی باشد که محصولات قابل اتکایی با عناوین  مانیتورینگ شرایط محیطی اتاق سرور -کنترلرهای دمای دیتا سنتر -دیتالاگرهای سردخانه و انبار -هشدار دهنده های دمای یخچال و فریزر و شمارشگرهای نمایشگاهی و فروشگاهی و تابلوهای برق متنوع با کاربردهای مختلف روانه بازار نماید در حال حاضر سیستمهای کنترل دما و رطوبت اتاق سرور این شرکت تنها سیستم مبتنی بر سخت افزار صنعتی plc-hmi  در ایران است.

 تماس با پیشران    رزومه وپروژها

مشتریان پیشران

شرکتها - موسسات - ادارات دولتی و مشتریان خصوصی پیشران صنعت ویرا موسسات مشتریان پیشران صنعت شرکت های مشتری پیشران صنعت ویرا ادارات مشتری پیشران صنعت ویرا مشتریان ما