THC200

دستگاه هشدار و آلارم دهنده دما و رطوبت

 

 

 

THC200 یک سیستم هشدارمبتنی برالمانهاو تجهیزات کنترل ابزار دقیق است

این سیستم میتواند  فاکتورهای مهم اتاق سرور را اعم از دما – رطوبت – دود – آتش – قطع برق و غیره  را هشدارداده واطلاعی رسانی  نماید.

THC200 در اتاقهای سرور – اتاقهای برق و مراکز مخابراتی و دیسپاچینگ کاربرداشته وقادراست تاازمحل های فوق حفاظت نماید .

THC200قادراست  هشدارها را به صورت اس ام اس- میس کال ( پیام صوتی) آژیرمحلی –فلاشرمحلی – ویا آژیر فلاشر به اطلاع کارفرمابرساندکه انتخاب روش اطلاع رسانی اختیاری و بعهده کارفرما (خریدار )است

THC200 به دوصورت یکپارچه و جزئی  ساخته میشود که درمدل اقتصادی  کنترلر دما و رطوبت  یکپارچه بوده و درمدل دوم این 2 کنترلر از هم جدا ودارای  نمایشگرهای مستقل هستند.

THC200 از یک باکس استاندارد برق برای نگهداری تجهیزات استفاده میکند وتک تک  المانهای بکارگرفته شده درآن بصورت ماژولار و قابل اضافه سازی است .

THC200 مزیت بزرگ کار با این دستگاه سادگی و سهولت بکارگیری آن است چرا که بدون هیچگونه آموزشی میتوان این سیستم را دریک  اتاق سرور نصب و راه اندازی نمود و هشدارهای آن را روی موبایل ودرمحل دریافت نمود.

THC200 نسبت به مدل های  مشابه  بازار دارای این ویژگی است که سیستم فوق هیچگونه  آلارم کاذب برای کاربر ارسال نمیکند و درهیچ شرایطی وی را گمراه نمی نماید . 

همچنین میتوان گفت این سیستم تنها مدلی است که درایران بصورت کاملا "  ماژولار طراحی شده است که هرقسمت میتواند مستقل از سیستم  اصلی تعویض و یاتعمیرگرد د این مزیت سبب میگردد که درخصوص تعمیرات و خدمات حداقل زما ن دراین موضوع مصرف شود.

THC200 با حداقل سنسورهای دما – رطوبت کارایی داشته ومیتوان سنسورهای متداول دیگری اتاق سرور را نیز روی آن سوار کرد.

THC200 را میتوان با مکانیزمهای مختلف اعلان هشدار ترکیب  نمود که نوع اطلاع رسانی رابصورتهای  مانند  SMS – CALL VOICE – SIRBN-FLASHER  ایجاد نماید و به انتخاب خریدار این ویژگی تعریف میشود.

THC200 یک نمایشگردما – رطوبت روی دستگاه دارد که وضعیت فعلی دما – رطوبت را نمایش و با استفاده از کلیدهای آن میتوان  SETPOINT رابرای هردو فاکتور تعریف نمود .

THC200  دارای آژیر – فلاشر است که توانایی قرارگیری درپشت درب اتاق سرور و یا نگهبانی و حراست تافاصله  20متری را داراست  و درصورت نیازبه افزایش طول مسیرمیتوان از ترانسمیتر مخصوص برای افزایش طول سیم کشی آژیر استفاده گردد.

THC200  کلید قطع آژیر دارد تا درصورت متوجه شدن هشدار بتوان از سرو صدای بی مورد جلوگیری کرد.

THC200 درصورت نیاز میتواند باطری بک آپ و شارژ نیز داشته باشد که درصورت عدم وجود برق نیز قابلیت هشدار آن منتفی نگردد حتی قطع و وصل برق شبکه سراسری را اطلاع رسانی نماید.

THC200 ازیک سیستم  TELE – GSM   بهره برده است که حذف و اضافه شماره تلفن مخاطبین بسیارراحت و بدون دردسر میباشد .

 

 

 

شروع با پیشران

شرکت پیشران صنعت ویرا با اساس نامه اتوماسیون صنعتی و کنترل ابزار دقیق و ساخت تابلوهای برق فشار قوی و ضعیف  از سال 92 تاسیس گشت و ازهمان ابتدا در حوزه کاربرد ابزار دقیق در bms و سپس تولید و ساخت آنها قدم نهاد و در ادامه  مسیر توانست با اتکا به تجربیات چندین ساله و استخدام نیروهای متخصص  برق عملا جزو شرکتهایی باشد که محصولات قابل اتکایی با عناوین  مانیتورینگ شرایط محیطی اتاق سرور -کنترلرهای دمای دیتا سنتر -دیتالاگرهای سردخانه و انبار -هشدار دهنده های دمای یخچال و فریزر و شمارشگرهای نمایشگاهی و فروشگاهی و تابلوهای برق متنوع با کاربردهای مختلف روانه بازار نماید در حال حاضر سیستمهای کنترل دما و رطوبت اتاق سرور این شرکت تنها سیستم مبتنی بر سخت افزار صنعتی plc-hmi  در ایران است.

 تماس با پیشران    رزومه وپروژها

مشتریان پیشران

شرکتها - موسسات - ادارات دولتی و مشتریان خصوصی پیشران صنعت ویرا موسسات مشتریان پیشران صنعت شرکت های مشتری پیشران صنعت ویرا ادارات مشتری پیشران صنعت ویرا مشتریان ما