اکسس کنترل k30-k700

اکسس کنترلر ها تجهیزاتی هستندکه برای صحت و سلامت شخص وارد شده به یک محل با درجه امنیت بالا بکار گرفته میشوند این ابزارها که تنوعی در تکنولوژی و ساخت دارند در انواعی مانند

1)کی پدی

2)کی پد و rfid

3)کی پد و rfid  و اثر انگشتی و چشمی

ساخته میشوند در همه انواع آنها شخصی که دارای کد مشخصی میباشد با ارایه این کد به دستگاه اجازه ورود به محل را پیدا میکند این کد میتواند اثر انگشت وی و یا یک شماره و یا تگ rfid   باشد در مدل k700  از همه روشهای رمز ورود با کی پد ،تگ RFID و اثر انگشت میتوان برای ورود و اکسس اقدام نمود.

در همه اکسس کنترلر ها خروجی رله ای وجود دارد که در صورت صحت کد وارد شونده برای مدت کوتاهی تغییر وضعیت میدهد تا درب ورودی آن محل که به قفل برقی مجهز است باز شود این رله در اکسس k700  در 2 حالت nc , no  قابل استفاده است حتی امکان تنظیم مدت زمان تحریک رله در این اکسس وجود دارد که فرضا بعد از ثبت اثر انگشت چه مدت رله متصل به قفل برقی تحریک شود و دوباره به وضعیت اولیه برگردد.

این امکان باعث میشود تا کاربر با رگلاژ قفل بتواند در هر مدل قفلی اکسس کنترل k700 را پیاده و متصل نماید.

اکسس کنترل میتواند مجهز به نرم افزاری باشد که در زمان ورود عملا ورود شخص را ثبت و نگهداری نماید تا در صورت لزوم بتوان تعیین نمود که ایا در روز مشخصی به محل مورد نظر ورودی انجام گرفته یا خیر این نرم افزار در k700  بصورت رایگان در اختیار مشتری قرار میگیرد

همچنین اکسس کنترل ها با ولتاژ 12 ولت کار میکنند که اغلب توسط یک منبع تغذیه کوچک تامین میشود اما در مدلهای حرفه ای دارای یک باطری داخلی نیز هستند که در زمان قطع برق تا مدت زمان مشخصی اکسس را قادر به فعالیت می دارد اما رله خروجی قفل برقی را فعال نمی کند وجود باطری داخلی در همه اکسس کنترل های پیشران صنعت ویرا یا مدل  پیش روی k700 پیش بینی شده است .

اکسس ها برای استخراج اطلاعات داخلیشان از روشهای متعددی استفاده میکنندکه در مدل k700  خروج اطلاعات میتواند توسط شبکه داخلی سازمانی با یک کابل cat6  انجام گیرد و یا توسط usb  استخراج گردد.

در اکسس ها تعریف اثر انگشت کاری است وقت گیر و اگر درسازمانی تعداد اکسس ها زیاد باشد این کار میتواند از حوصله کارمندان خارج باشد تمهیدی که در k700  دیده شده آن است که با یک بار ثبت اثر انگشت در یک دستگاه k700 توسط حافظه usb   میتوان آن را برای بقیه اکسس ها کپی و فعال نمود این امکان بسیار مفید و قابل استفاده درتعدد اکسس کنترل ها است.

امهمترین فاکتور در اکسس کنترل ها پایداری آنها در شرایط مختلف کاری است بطوری که وقتی حفاظت از یک محل و یا باز و بسته شدن یک اتاق توسط اکسس کنترل میشود باید پایداری و کارکرد 724 آن کاملا برای کارفرما تعیین شده باشد وگرنه سپردن درب یک اتاق سرور به یک اکسس که در شرایط مختلف میتواند بهم بریزد و یا کار نکند و یا خروجی درب را فعال نکند کاری است که دردسر زیادی برای بهره بردار ایجاد میکند.

بنابر این فارغ از اینکه شکل و ظاهر اکسس کنترل چگونه است و یا نرم افزار آن دارای چه مقدار زیبایی بصری است باید از سخت افزاری ساخته شده باشد که بتوان به آن اعتماد کرد متاسفانه با شرایط قوانین تجارت فعلی که هیچ نوع پیگردی برای فروشنده محصولات فیک وجود ندارد خریدار باید با وسواس بیشتری اقدام به خرید نماید تا در آینده نزدیک پشیمان نگردد.

در نرم افزار اکسس ها قسمتی وجود دارد که کارفرما میتواند ساعت ورود به مجموعه را در کل روزهای ماه رصد کند این گزینش میتواند برای افراد مجاز به ورود در یک محل تا 1000 نفر رخ دهد.

در اکسس ها پیشرفته امکان تعریف تعداد بیشتری انگشت برای یک شخص وجود دارد که در صورت عدم کارکرد یک انگشت بتوان با انگشت های دیگر اقدام به ورود نمود حتی اگر طراح  اکسس کنترل خیلی به کارکرد آن اطمینان داشته باشد امکان تعریف هر 10 انگشت را به هر شخص برای ورود خواهد داد این امکان در مدل اکسس پیشران صنعت ویرا وجود دارد.

اکسس کنترل پیشران صنعت ویرا یکی از مدلهای معروف و دارای گارانتی معتبر بوده که بغیر از ضربه فیزیکی و با پاشش مستقیم آب روی آن هیچ عاملی حتی نوسان برق شهر نمیتواند گارانتی آن را باطل و مسئولیت آن را از گردن فروشنده ساقط نماید.

شروع با پیشران

شرکت پیشران صنعت ویرا با اساس نامه اتوماسیون صنعتی و کنترل ابزار دقیق و ساخت تابلوهای برق فشار قوی و ضعیف  از سال 92 تاسیس گشت و ازهمان ابتدا در حوزه کاربرد ابزار دقیق در bms و سپس تولید و ساخت آنها قدم نهاد و در ادامه  مسیر توانست با اتکا به تجربیات چندین ساله و استخدام نیروهای متخصص  برق عملا جزو شرکتهایی باشد که محصولات قابل اتکایی با عناوین  مانیتورینگ شرایط محیطی اتاق سرور -کنترلرهای دمای دیتا سنتر -دیتالاگرهای سردخانه و انبار -هشدار دهنده های دمای یخچال و فریزر و شمارشگرهای نمایشگاهی و فروشگاهی و تابلوهای برق متنوع با کاربردهای مختلف روانه بازار نماید در حال حاضر سیستمهای کنترل دما و رطوبت اتاق سرور این شرکت تنها سیستم مبتنی بر سخت افزار صنعتی plc-hmi  در ایران است.

 تماس با پیشران    رزومه وپروژها

مشتریان پیشران

شرکتها - موسسات - ادارات دولتی و مشتریان خصوصی پیشران صنعت ویرا موسسات مشتریان پیشران صنعت شرکت های مشتری پیشران صنعت ویرا ادارات مشتری پیشران صنعت ویرا مشتریان ما