تکنولوژی نایوبولت معجزه ماشینهای برقی

 نایوبولت

 تکنولوژی نایوبولت معجزه ماشینهای برقی

نایوبولت نامی است که با چند ادعای بسیار بزرگ در صنعت خودرو شناخته می شود!

نایوبولت به عنوان یک استارت آپ انگلیسی سال گذشته از یک خودرو اسپرت الکتریکی کوچک خبر داد که تنها به 6 دقیقه زمان برای شارژ باتری نیاز دارد!


نایوبولت ئی وی که اکنون ظاهرا در مرحله معرفی نسخه اولیه قرار دارد فقط 1247 کیلوگرم وزن دارد و برد حرکتی آن نیز 249 کیلومتر است. البته که این عدد در میدان رقابت الکتریکی های امروز اصلا قابل توجه نیست اما آن طور که نایوبولت ادعا می کند در کمتر از 5 دقیقه انرژی لازم برای پیمایش 193 کیلومتر در باتری ذخیره می شود که این انرژی معادل با رسیدن ظرفیت باتری از 10 به 80 درصد آن است!

توجه داشته باشید که این سریع ترین زمان ارائه شده برای شارژ باتری خودرو الکتریکی در کره زمین است!  مقامات نایوبولت نیز بارها به فناوری خاص و برتر خود در بخش باتری خودروهای الکتریکی اشاره کرده اند. نایوبولت ئی وی مجهز به بسته باتری 35 کیلووات ساعت است.

نایوبولت اشاره می کند که در مسیر بررسی های فناوری باتری خود بیش از 4000 هزار بار چرخه شارژ سریع را تکرار کرده که برای پیمایش چیزی حدود 965 هزار کیلومتر روی جاده، جواب می دهد. در پایان این آزمایش، باتری نایوبولت هنوز بیش از 80 درصد از ظرفیت خود را حفظ کرده بود که این یک موفقیت بسیار بزرگ محسوب می شود.

نایوبولت نتیجه این آزمایش مهم خود را در یک خط خلاصه می کند: زمانی که می شود یک باتری کوچک تر، سبک تر و ایمن تر را در زمان بسیار بسیار کمتری شارژ کرد، دیگر نیازی به یک باتری بزرگ و سنگین نیست.

حال باید منتظر ماند تا خودرو الکتریکی نایوبولت وارد تست های جاده ای شود تا تصاویر دقیق تری از آن نیز در اختیار رسانه ها قرار بگیرد

.طیقه بندی انواع باطری ماشین

انواع باطری و مزایا و معایب آنها

برنامه ای برای تست سلامت باطری لپ تاپ

علت انفجار باطریهای یو پی اس و استاندارد دمای نگهداری آنها

استانداردهای اتاق باطری یو پی اس

 

 

شروع با پیشران

شرکت پیشران صنعت ویرا با اساس نامه اتوماسیون صنعتی و کنترل ابزار دقیق و ساخت تابلوهای برق فشار قوی و ضعیف  از سال 92 تاسیس گشت و ازهمان ابتدا در حوزه کاربرد ابزار دقیق در bms و سپس تولید و ساخت آنها قدم نهاد و در ادامه  مسیر توانست با اتکا به تجربیات چندین ساله و استخدام نیروهای متخصص  برق عملا جزو شرکتهایی باشد که محصولات قابل اتکایی با عناوین  مانیتورینگ شرایط محیطی اتاق سرور -کنترلرهای دمای دیتا سنتر -دیتالاگرهای سردخانه و انبار -هشدار دهنده های دمای یخچال و فریزر و شمارشگرهای نمایشگاهی و فروشگاهی و تابلوهای برق متنوع با کاربردهای مختلف روانه بازار نماید در حال حاضر سیستمهای کنترل دما و رطوبت اتاق سرور این شرکت تنها سیستم مبتنی بر سخت افزار صنعتی plc-hmi  در ایران است.

 تماس با پیشران    رزومه وپروژها

مشتریان پیشران

شرکتها - موسسات - ادارات دولتی و مشتریان خصوصی پیشران صنعت ویرا موسسات مشتریان پیشران صنعت شرکت های مشتری پیشران صنعت ویرا ادارات مشتری پیشران صنعت ویرا مشتریان ما