گوشیهای سامسونگ و اندروید 13

گجت‌نیوز نوشت: سامسونگ آپدیت پایدار رابط کاربری One UI ۵.۰ مبتنی بر سیستم عامل اندروید ۱۳ را تا قبل از سال ۲۰۲۳ منتشر می‌کند.

سامسونگ قبلا نسخه بتای وان یو آی ۵.۰ مبتنی بر سیستم عامل اندروید ۱۳ را برای چند گوشی هوشمند عرضه کرده بود. شایعه شده که نسخه پایدار رابط کاربری وان یو آی ۵.۰ از ۱۷ یا ۱۹ اکتبر امسال (۲۵ یا ۲۷ مهرماه) برای سری گلکسی اس ۲۲ عرضه خواهد شد.
بیشتر بخوانید:‌

 

در حالی که خیلی از کاربران منتظر این اتفاق هستند، رسانه SamMobile امروز لیستی از گوشی های هوشمند سامسونگ را به اشتراک گذاشت که مطمئنا نسخه پایدار One UI ۵.۰ مبتنی بر اندروید ۱۳ را تا قبل از سال ۲۰۲۳، یعنی در همین دو سه ماه آینده دریافت می‌کنند.
رابط کاربری One UI ۵.۰ برای کدام گوشی های سامسونگ عرضه می‌شود؟

بر اساس ادعای SamMobile، سامسونگ نسخه پایدار وان یو آی ۵.۰ را تا قبل از پایان سال جاری میلادی برای گوشی های سری گلکسی اس ۲۱، سری گلکسی اس ۲۲، گلکسی زد فولد ۳، گلکسی زد فولد ۴، گلکسی زد فلیپ ۳ و گلکسی زد فلیپ ۴ عرضه خواهد کرد. این منبع همچنین مدعی شده که سامسونگ می‌خواهد گلکسی A۵۳ را نیز تا قبل از سال ۲۰۲۳ به نسخه پایدار وان یو آی ۵.۰ و اندروید ۱۳ مجهز کند. به این ترتیب گلکسی ای ۵۳ تنها گوشی هوشمند غیر پرچمدار سامسونگ محسوب می‌شود که همین امسال آخرین پوسته اندرویدی سفارشی این شرکت را دریافت می‌کند.

گفتنی است تقریبا سه ماه تا پایان سال جاری میلادی باقی مانده و ممکن است تغییراتی در برنامه‌های سامسونگ ایجاد شود. هنوز لیست کامل گوشی های دریافت کننده اندروید ۱۳ و وان یو آی ۵.۰ منتشر نشده و احتمالا برخی مدل‌ها نیز در سال ۲۰۲۳ میلادی می‌توانند منتظر انتشار نسخه پایدار این آپدیت باشند.

شروع با پیشران

شرکت پیشران صنعت ویرا با اساس نامه اتوماسیون صنعتی و کنترل ابزار دقیق و ساخت تابلوهای برق فشار قوی و ضعیف تاسیس گشت و ازهمان ابتدا در حوزه کاربرد ابزار دقیق در bms و سپس تولید و ساخت آنها قدم نهاد و در ادامه  مسیر توانست با اتکا به تجربیات چندین ساله و استخدام نیروهای متخصص  برق عملا جزو شرکتهایی باشد که محصولات قابل اتکایی با عناوین  مانیتورینگ شرایط محیطی اتاق سرور -کنترلرهای دمای دیتا سنتر -دیتالاگرهای سردخانه و انبار -هشدار دهنده های دمای یخچال و فریزر و شمارشگرهای نمایشگاهی و فروشگاهی و تابلوهای برق متنوع با کاربردهای محتلف روانه بازار نماید در حال حاضر سیستمهای کنترل دما و رطوبت اتاق سرور این شرکت تنها سیستم مبتنی بر سخت افزار صنعتی plc-hmi  در ایران است.

 تماس با پیشران    رزومه وپروژها

مشتریان پیشران

شرکتها - موسسات - ادارات دولتی و مشتریان خصوصی پیشران صنعت ویرا موسسات مشتریان پیشران صنعت شرکت های مشتری پیشران صنعت ویرا ادارات مشتری پیشران صنعت ویرا مشتریان ما

پروژه های پیشران

پروژه های اجرا شده توسط پیشران صنعت ویرا پیشران صنعت ویرا پروژه های پیشران صنعت ویرا دستگاه اتوماسیون اداری شرکت پیشران صنعت ویرا