سلفی های عجیب با هوش مصنوعی

 خلق سلفی از رویدادها و شخصیت‌های تاریخی با هوش مصنوعی: از عیسی مسیح تا عصر حجر (+عکس)

تامسن برای اینکه بتواند تصاویر سلفی مدنظرش را خلق کند، چندین ماه مشغول اصلاح دستورات بوده تا درنهایت بتواند به آن‌ها افکت سلفی بدهد
یک تدوین‌گر فیلم 53 ساله به نام «دانکن تامسن» تصمیم گرفته با استفاده از هوش مصنوعی، برخی وقایع تاریخی را بازسازی کند، اما به سبکی متفاوت. تامسن درحقیقت به کمک مدل هوش مصنوعی Midjourney و چندین ماه صرف زمان، این وقایع را به‌صورت سلفی درآورده است و افراد مشهوری مانند عیسی مسیح، ناپلئون و حتی انسان‌های عصر حجر در این تصاویر گویی با گوشی هوشمند در حال سلفی‌گرفتن هستند.


مدل هوش مصنوعی Midjourney که از روی توصیفات متنی و دستورات مختلف می‌تواند تصاویر واقع‌گرایانه خلق کند، در هفته‌های اخیر مورد توجه زیادی قرار گرفته است. کاربران با استفاده از آن وقایعی را خلق کرده‌اند که واقعیت ندارند، مانند دستگیری دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا یا زلزله‌ای مرگبار در سال 2001. همین موارد باعث شد تا امکان دسترسی رایگان به Midjourney متوقف شود.

درحالی‌که اقدامات قبلی را می‌توان نوعی سوءاستفاده از هوش مصنوعی درنظر گرفت، اقدام تامسن به‌جای اینکه سوءاستفاده باشد، نوعی سرگرمی است؛ چرا که همه ما می‌دانیم در زمان ناپلئون یا عیسی مسیح خبری از گوشی‌های هوشمند و سلفی نبوده است!

 

هوش مصنوعی و خلق سلفی عیسی مسیح
هوش مصنوعی درحال متحول‌کردن صنعت عکاسی است و در آینده نزدیک به دنیای فیلم‌برداری هم راه پیدا می‌کند. Midjourney یکی از ابزارهای مطرح برای دستیابی به این هدف است. تامسن برای اینکه بتواند تصاویر سلفی مدنظرش را خلق کند، چندین ماه مشغول اصلاح دستورات بوده تا درنهایت بتواند به آن‌ها افکت سلفی بدهد:

«این کار می‌تواند یک فرایند برنامه‌نویسی زمان‌بر و طولانی باشد؛ چرا که هوش مصنوعی از کاربران می‌خواهد ک

ه دقیقاً به آن بگویند که باید چه کاری انجام دهد و نیاز به توضیحات خالص دارد.»

خروجی‌های هوش مصنوعی را می‌توان خیره‌کننده دانست، هرچند در همان نگاه اول می‌توان متوجه شد که جعلی هستند. یکی از این تصاویر مربوط به شام آخر عیسی مسیح می‌شود.

 

 سلفی عای عجیب توسط هوش مصنوعی


یکی دیگر از تصاویر، سربازان را در نبرد واترلو در سال 1815 نشان می‌دهد؛ آخرین نبرد ناپلئون بناپارت که پایان جنگ‌های ناپلئونی را به همراه داشت. عکس هوش مصنوعی با الهام از آخرین شکست ناپلئون ساخته شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کنترل و مانیتورینگ هوشمند اتاق سرور  یا سیستم مدیریت هوشمند اتاق سرور bms

برای isms

شروع با پیشران

شرکت پیشران صنعت ویرا با اساس نامه اتوماسیون صنعتی و کنترل ابزار دقیق و ساخت تابلوهای برق فشار قوی و ضعیف  از سال 92 تاسیس گشت و ازهمان ابتدا در حوزه کاربرد ابزار دقیق در bms و سپس تولید و ساخت آنها قدم نهاد و در ادامه  مسیر توانست با اتکا به تجربیات چندین ساله و استخدام نیروهای متخصص  برق عملا جزو شرکتهایی باشد که محصولات قابل اتکایی با عناوین  مانیتورینگ شرایط محیطی اتاق سرور -کنترلرهای دمای دیتا سنتر -دیتالاگرهای سردخانه و انبار -هشدار دهنده های دمای یخچال و فریزر و شمارشگرهای نمایشگاهی و فروشگاهی و تابلوهای برق متنوع با کاربردهای مختلف روانه بازار نماید در حال حاضر سیستمهای کنترل دما و رطوبت اتاق سرور این شرکت تنها سیستم مبتنی بر سخت افزار صنعتی plc-hmi  در ایران است.

 تماس با پیشران    رزومه وپروژها

مشتریان پیشران

شرکتها - موسسات - ادارات دولتی و مشتریان خصوصی پیشران صنعت ویرا موسسات مشتریان پیشران صنعت شرکت های مشتری پیشران صنعت ویرا ادارات مشتری پیشران صنعت ویرا مشتریان ما