خانه رویایی

خانه هوشمند رویایی

یک خانه هوشمند به منظور کنترل تک تک اجزاء و سیستم های حرارتی – برودتی – روشنایی وامنیتی دارای یک مغز متفکر بوده که توانایی تعیین عملکرد صحیح برای کلیه لوازم وامکانات مورد استفاده را معین می نماید.                                                                               

 

خانه هوشمند علاوه برعملکرد صحیح ادوات بکارگرفته درمنزل میبایست پنل کنترلی زیبا وقابل درکی داشته باشد تا کاربرد به سادگی بتواند با آن کارکند.                                                                   

 

همچنین یک خانه هوشمند باید قابلیت ارتباط ازراه دوررا توسط موبایل برای کاربرمحیا کند تادرصورتی که کاربر امکان خاصی طلب کند به راحتی با موبایل بتواند تک تک ادوات قابل استفاده در منزل را روشن و یا خاموش نماید ، همینطور خانه هوشمند باید امکان کنترل محل به منظور حفظ امنیت آن محل را داشته باشد که کاربردرهرحالت بتواند وضعیت را چک نماید .                                                             

 

تمامی این امکانات را میتوانید دریک سیستم یکپارچه ازما مطالبه نمائید.

شروع با پیشران

شرکت پیشران صنعت ویرا با اساس نامه اتوماسیون صنعتی و کنترل ابزار دقیق و ساخت تابلوهای برق فشار قوی و ضعیف  از سال 92 تاسیس گشت و ازهمان ابتدا در حوزه کاربرد ابزار دقیق در bms و سپس تولید و ساخت آنها قدم نهاد و در ادامه  مسیر توانست با اتکا به تجربیات چندین ساله و استخدام نیروهای متخصص  برق عملا جزو شرکتهایی باشد که محصولات قابل اتکایی با عناوین  مانیتورینگ شرایط محیطی اتاق سرور -کنترلرهای دمای دیتا سنتر -دیتالاگرهای سردخانه و انبار -هشدار دهنده های دمای یخچال و فریزر و شمارشگرهای نمایشگاهی و فروشگاهی و تابلوهای برق متنوع با کاربردهای مختلف روانه بازار نماید در حال حاضر سیستمهای کنترل دما و رطوبت اتاق سرور این شرکت تنها سیستم مبتنی بر سخت افزار صنعتی plc-hmi  در ایران است.

 تماس با پیشران    رزومه وپروژها

مشتریان پیشران

شرکتها - موسسات - ادارات دولتی و مشتریان خصوصی پیشران صنعت ویرا موسسات مشتریان پیشران صنعت شرکت های مشتری پیشران صنعت ویرا ادارات مشتری پیشران صنعت ویرا مشتریان ما