باج افزار پیسا و کسب و کارهای نگران

باج‌افزار پیسا از ‌ماه نوامبر فعالیت خود را آغاز کرده و بررسی‌‌‌‌‌‌‌‌های موسسه ان‌سی‌سی گروپ نشان می‌دهد که از آن زمان تاکنون حملات آن به سازمان‌های دولتی ۴۰۰‌درصد افزایش یافته است. در یک‌ماه اخیر، پیسا اطلاعات بیش از ۵۰سازمان مختلف را در فضای‌مجازی منتشر کرده و قربانیان خود را تهدید به نشت اطلاعات بیشتر در صورت عدم‌پرداخت باج می‌کند.  بر اساس گزارش ان‌سی‌سی گروپ، پیسا در کنار دو باج‌افزار «کنتی» و «لاک‌‌‌‌‌‌‌‌بیت» سه بدافزار فعال و برتر در اینترنت است.  کشورهای مختلف اروپایی و مقامات آمریکایی در تلاش برای شناسایی عوامل پشت‌پرده طراحی پیسا هستند، اما هنوز در این زمینه موفقیتی به‌دست نیاورده‌‌‌‌‌‌‌‌اند. اخیرا چندین موسسه و نهاد فعال در حوزه بهداشت و درمان، ده‌‌‌‌‌‌‌‌ها شرکت خصوصی، نهادهای دولتی و صنایع مختلف قربانی پیسا شده‌اند.

 کنترل و مانیتورینگ هوشمند اتاق سرور

کنترل هوشمند اتاق سرور bms

شروع با پیشران

شرکت پیشران صنعت ویرا با اساس نامه اتوماسیون صنعتی و کنترل ابزار دقیق و ساخت تابلوهای برق فشار قوی و ضعیف  از سال 92 تاسیس گشت و ازهمان ابتدا در حوزه کاربرد ابزار دقیق در bms و سپس تولید و ساخت آنها قدم نهاد و در ادامه  مسیر توانست با اتکا به تجربیات چندین ساله و استخدام نیروهای متخصص  برق عملا جزو شرکتهایی باشد که محصولات قابل اتکایی با عناوین  مانیتورینگ شرایط محیطی اتاق سرور -کنترلرهای دمای دیتا سنتر -دیتالاگرهای سردخانه و انبار -هشدار دهنده های دمای یخچال و فریزر و شمارشگرهای نمایشگاهی و فروشگاهی و تابلوهای برق متنوع با کاربردهای مختلف روانه بازار نماید در حال حاضر سیستمهای کنترل دما و رطوبت اتاق سرور این شرکت تنها سیستم مبتنی بر سخت افزار صنعتی plc-hmi  در ایران است.

 تماس با پیشران    رزومه وپروژها

مشتریان پیشران

شرکتها - موسسات - ادارات دولتی و مشتریان خصوصی پیشران صنعت ویرا موسسات مشتریان پیشران صنعت شرکت های مشتری پیشران صنعت ویرا ادارات مشتری پیشران صنعت ویرا مشتریان ما