جدیدترین حمله هکری به سایتهای اسراییلی

 

 

به گزارش گروه جهان خبرگزاری آنا، رسانه‌های عبری، شامگاه دوشنبه، جزئیات جدیدی از حمله سایبری گسترده به وب‌سایت‌های رژیم صهیونیستی منتشر کردند.

بنابر گزارش امروز (سه‌شنبه) روزنامه «العربی الجدید» به نقل از روزنامه عبری «یدیعوت آحارانوت»، روز گذشته تعداد زیادی از وب‌سایت‌های رژیم صهیونیستی توسط گروه عراقی موسوم به «الطاهره» هدف حمله سایبری قرار گرفته‌اند.

طبق این گزارش، تعداد زیادی از وب‌سایت‌های رژیم صهیونیستی، صبح روز دوشنبه، از دسترس خارج شده‌اند. یدیعوت آحارانوت در ادامه اشاره کرد وب‌سایت فرودگاه‌های رژیم صهیونیستی نیز جزء سایت‌هایی بوده که دیروز هدف حمله قرار گرفته و برای مدت زمانی از دسترس خارج شده است.

این روزنامه عبری همچنین خبر داد که وبگاه کانال ۹ و کانال ۱۱ تلویزیون رژیم صهیونیستی هدف این حمله سایبری قرار گرفته‌اند و برای مدت زمانی همانند دیگر سایت‌ها از کار افتاده‌اند.

یدیعوت آحارانوت در بخشی از گزارش دیشب خود مدعی شد که این گروه عراقی وابسته به ایران است.

این گزارش پس از آن منتشر شده است که کانال تلگرامی «صابرین نیوز»، روز گذشته، از حمله سایبری گسترده به وب‌سایت‌های رژیم صهیونیستی خبر داد. صابرین نیوز گزارش داد که گروه « Sharpboys» سایت‌های گردشگری رژیم صهیونیستی حاوی اطلاعات و کارت‌های اعتباری ۲۰۰ نفر را مورد حمله سایبری از نوع «malwar» (حمله بدافزاری) قرار داده است.

صابرین نیوز پنجشنبه گذشته ( ۹ ژوئن) نیز از یک حمله سایبری شدید از سوی یک تیم عراقی علیه زیرساخت‌های رژیم صهیونیستی و هک شدن سامانه معاملاتی بورس تل‌آویو خبر داد و نوشت که این سامانه از دسترس خارج شده است.

این چندمین بار است که وبگاه‌ها و سرورهای حکومتی رژیم صهیونیستی از مبدأ عراق هدف حمله سایبری قرار می‌گیرند. آخرین حمله صورت گرفته از این دست به اردیبهشت‌ماه گذشته باز می‌گردد که تیم سایبری موسوم به «الطاهره» عراق با شعار « یالثارات ابومهدی المهندس» حمله گسترده ای به زیرساخت های بخش حمل و نقل رژیم صهیونیستی انجام داد و بزرگترین شرکت ترابری رژیم صهیونیستی را از کار انداخت.

 

 سیستم مدیریت هوشمند اتاق سرور با bms

 

شروع با پیشران

شرکت پیشران صنعت ویرا با اساس نامه اتوماسیون صنعتی و کنترل ابزار دقیق و ساخت تابلوهای برق فشار قوی و ضعیف تاسیس گشت و ازهمان ابتدا در حوزه کاربرد ابزار دقیق در bms و سپس تولید و ساخت آنها قدم نهاد و در ادامه  مسیر توانست با اتکا به تجربیات چندین ساله و استخدام نیروهای متخصص  برق عملا جزو شرکتهایی باشد که محصولات قابل اتکایی با عناوین  مانیتورینگ شرایط محیطی اتاق سرور -کنترلرهای دمای دیتا سنتر -دیتالاگرهای سردخانه و انبار -هشدار دهنده های دمای یخچال و فریزر و شمارشگرهای نمایشگاهی و فروشگاهی و تابلوهای برق متنوع با کاربردهای محتلف روانه بازار نماید در حال حاضر سیستمهای کنترل دما و رطوبت اتاق سرور این شرکت تنها سیستم مبتنی بر سخت افزار صنعتی plc-hmi  در ایران است.

 تماس با پیشران    رزومه وپروژها

مشتریان پیشران

شرکتها - موسسات - ادارات دولتی و مشتریان خصوصی پیشران صنعت ویرا موسسات مشتریان پیشران صنعت شرکت های مشتری پیشران صنعت ویرا ادارات مشتری پیشران صنعت ویرا مشتریان ما

پروژه های پیشران

پروژه های اجرا شده توسط پیشران صنعت ویرا پیشران صنعت ویرا پروژه های پیشران صنعت ویرا دستگاه اتوماسیون اداری شرکت پیشران صنعت ویرا