کامل ترین سامانه کنترل زنجیره سرد واکسن

راه اندازی کامل ترین سامانه کنترل زنجیره سرد واکسن کشور
کامل ترین سامانه کنترل زنجیره سرد واکسن و مواد بیولوژیک دام و طیورکشور در اصفهان راه اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ کارشناس اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی دامپزشکی استان گفت:  سامانه کنترل زنجیره سرد واکسن و مواد بیولوژیک دام و طیور با مشارکت بخش خصوصی و دولتی در دامپزشکی استان برای جلوگیری از کاهش اثر پذیری واکسن و مواد بیولوژیک راه اندازی شده است که در آن هرگونه تغییر و اختلاف دما در سردخانه های نگهداری این گونه مواد آنلاین و لحظه ای رصد می شود.

 سیروس امینی افزود: این سامانه علاوه بر نصب در سردخانه ها و سرور مرکزی قابلیت نصب بر موبایل هم دارد که کاربر با استفاده از آن  لحظه ای با ارسال پیامک صوتی و تصویری از آخرین وضع سردخانه نگهداری آگاه می شود.

وی گفت: هشدار دهنده های مخابره دما ،  در سردخانه ها در این سامانه به صورت بی سیم عمل می کند و ضریب اطمینان از نگهداری را  افزایش می دهد.

کارشناس اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی دامپزشکی استان افزود: سامانه کنترل زنجیره سرد واکسن و مواد بیولوژیک دام وطیور احتمال خطا در نظارت بر این گونه مواد را90 درصد کاهش می دهد و قابلیت نصب بر روی خودروهای حمل واکسن و مواد بیولوژیک برای کنترل دمای سردخانه سیار را  هم دارد.

هم اکنون این سامانه در همه سردخانه های نگهداری واکسن و مواد بیو لوژیک دام و طیور استان نصب و راه اندازی شده است

راجع به این سامانه بیشتر بدانیم کلیک نمایید

 

شروع با پیشران

شرکت پیشران صنعت ویرا با اساس نامه اتوماسیون صنعتی و کنترل ابزار دقیق و ساخت تابلوهای برق فشار قوی و ضعیف  از سال 92 تاسیس گشت و ازهمان ابتدا در حوزه کاربرد ابزار دقیق در bms و سپس تولید و ساخت آنها قدم نهاد و در ادامه  مسیر توانست با اتکا به تجربیات چندین ساله و استخدام نیروهای متخصص  برق عملا جزو شرکتهایی باشد که محصولات قابل اتکایی با عناوین  مانیتورینگ شرایط محیطی اتاق سرور -کنترلرهای دمای دیتا سنتر -دیتالاگرهای سردخانه و انبار -هشدار دهنده های دمای یخچال و فریزر و شمارشگرهای نمایشگاهی و فروشگاهی و تابلوهای برق متنوع با کاربردهای مختلف روانه بازار نماید در حال حاضر سیستمهای کنترل دما و رطوبت اتاق سرور این شرکت تنها سیستم مبتنی بر سخت افزار صنعتی plc-hmi  در ایران است.

 تماس با پیشران    رزومه وپروژها

مشتریان پیشران

شرکتها - موسسات - ادارات دولتی و مشتریان خصوصی پیشران صنعت ویرا موسسات مشتریان پیشران صنعت شرکت های مشتری پیشران صنعت ویرا ادارات مشتری پیشران صنعت ویرا مشتریان ما

پروژه های پیشران

پروژه های اجرا شده توسط پیشران صنعت ویرا پیشران صنعت ویرا پروژه های پیشران صنعت ویرا دستگاه اتوماسیون اداری شرکت پیشران صنعت ویرا