کامل ترین سامانه کنترل زنجیره سرد واکسن

راه اندازی کامل ترین سامانه کنترل زنجیره سرد واکسن کشور
کامل ترین سامانه کنترل زنجیره سرد واکسن و مواد بیولوژیک دام و طیورکشور در اصفهان راه اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ کارشناس اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی دامپزشکی استان گفت:  سامانه کنترل زنجیره سرد واکسن و مواد بیولوژیک دام و طیور با مشارکت بخش خصوصی و دولتی در دامپزشکی استان برای جلوگیری از کاهش اثر پذیری واکسن و مواد بیولوژیک راه اندازی شده است که در آن هرگونه تغییر و اختلاف دما در سردخانه های نگهداری این گونه مواد آنلاین و لحظه ای رصد می شود.

 سیروس امینی افزود: این سامانه علاوه بر نصب در سردخانه ها و سرور مرکزی قابلیت نصب بر موبایل هم دارد که کاربر با استفاده از آن  لحظه ای با ارسال پیامک صوتی و تصویری از آخرین وضع سردخانه نگهداری آگاه می شود.

وی گفت: هشدار دهنده های مخابره دما ،  در سردخانه ها در این سامانه به صورت بی سیم عمل می کند و ضریب اطمینان از نگهداری را  افزایش می دهد.

کارشناس اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی دامپزشکی استان افزود: سامانه کنترل زنجیره سرد واکسن و مواد بیولوژیک دام وطیور احتمال خطا در نظارت بر این گونه مواد را90 درصد کاهش می دهد و قابلیت نصب بر روی خودروهای حمل واکسن و مواد بیولوژیک برای کنترل دمای سردخانه سیار را  هم دارد.

هم اکنون این سامانه در همه سردخانه های نگهداری واکسن و مواد بیو لوژیک دام و طیور استان نصب و راه اندازی شده است

راجع به این سامانه بیشتر بدانیم کلیک نمایید

 

شروع با پیشران

شرکت پیشران صنعت ویرا با اساس نامه اتوماسیون صنعتی و کنترل ابزار دقیق و ساخت تابلوهای برق فشار قوی و ضعیف  از سال 92 تاسیس گشت و ازهمان ابتدا در حوزه کاربرد ابزار دقیق در bms و سپس تولید و ساخت آنها قدم نهاد و در ادامه  مسیر توانست با اتکا به تجربیات چندین ساله و استخدام نیروهای متخصص  برق عملا جزو شرکتهایی باشد که محصولات قابل اتکایی با عناوین  مانیتورینگ شرایط محیطی اتاق سرور -کنترلرهای دمای دیتا سنتر -دیتالاگرهای سردخانه و انبار -هشدار دهنده های دمای یخچال و فریزر و شمارشگرهای نمایشگاهی و فروشگاهی و تابلوهای برق متنوع با کاربردهای مختلف روانه بازار نماید در حال حاضر سیستمهای کنترل دما و رطوبت اتاق سرور این شرکت تنها سیستم مبتنی بر سخت افزار صنعتی plc-hmi  در ایران است.

 تماس با پیشران    رزومه وپروژها

مشتریان پیشران

شرکتها - موسسات - ادارات دولتی و مشتریان خصوصی پیشران صنعت ویرا موسسات مشتریان پیشران صنعت شرکت های مشتری پیشران صنعت ویرا ادارات مشتری پیشران صنعت ویرا مشتریان ما